شیرینی، آجیل و خشکبار می خوش

مجتمع صنایع غذایی می خوش فعالیت حرفه ایی خود را در زمینه خشکبار صادراتی، مارکتی، کادویی، و همچنین شیرینی های کادویی و حبوبات سلفونی از سال 1381 با بهره گیری از نیروهای انسانی مجرب و توانمند و همچنین دستگاه های به روز بسته بندی و بهره مندی از مزرعه های ارگانیک و آزمایشگاه های پیشرفته آغاز نموده است.

صنایع غذایی می خوش با توجه به شناخت بازار و نیازهای به روز بازارهای داخلی و منطقه ایی و جهانی همیشه توانسته نقش تعیین کننده ایی در صنعت مواد غذایی و به خصوص خشکبار داشته باشد.

همچنین صنایع بسته بندی مواد غذایی و خشکبار می خوش با توجه به شایستگی مردم ایران عزیز و با الویت قرار دادن مشتریان و حقوق آنها همواره کوشیده تا نگاه و توجهی ویژه به مسائلی همچون کیفیت محصولات و پاسخگویی مناسب را سرلوحه ی اهداف خویش قرار دهد.

در حال حاضر کلیه مراحل فراهم آوری و بسته بندی خشکبار، شیرینی و حبوبات در کارخانه می خوش انجام می گردد تا با صرفه جویی در هزینه ها و رعایت اصول بهداشتی، خشکبار با کیفیت عالی و هزینه کم به دست مصرف کننده گرامی برسد.
صنایع غذایی می خوش این آمادگی را دارد تا خشکبار و آجیل سال نو شرکت های خصوصی و دولتی با بسته بندی های زیبا و مناسب همچون سال های قبل ارائه دهد، و در راستای حفظ کیفیت و برتری خشکبار می خوش، همچون سالیان گذشته، صنایع غذایی و بسته بندی می خوش پذیرای پیشنهادات و انتقادات سازنده مشتریان و مصرف کنندگان عزیز بوده تا بتواند در جهت ارائه خدمات ثابت قدم باشد.